Piraci

Forum klanu Piraci


#1 2007-12-16 17:25:05

Shaaman

Clan Leader

1175658
Skąd: Wloclawek
Zarejestrowany: 2007-08-01
Posty: 122
Punktów :   

KONIEC ZADAN

WIDZE ZE MACIE TO W DUPIE WIEC JA WASZE ZAPOTRZEBOWANIE TEZ MAM W DUPIE:) OD TERAZ KAZDY SOBIE SAM WSZYTKO SKLADA. POMOGE TYLKO TYLE ILE BEDZIE W CWH NIC WIECEJ.  NIE CHCE WASZYCH MATSOW BEDE TYLKO OD WAS POBIERAC 500K NA CH. ZYCZE POWODZENIA.

Offline

 

#2 2007-12-16 17:28:10

Ardaric

Heir

3539330
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 35
Punktów :   

Re: KONIEC ZADAN

qrwa shaaman nie wqrwiaj sie tylko kare tygodnia bez ch daj jak ktos nie wypelnia obowiazku tylko dla malych lvli (np.40-61) daj mniej cbp i aa bo slabiej leci na malym lvlu w cata i kazdemu zalezy zeby wyexpic swoja glowna postac a nie spoila. taka mala sugestia

Offline

 

#3 2007-12-16 17:38:57

Shaaman

Clan Leader

1175658
Skąd: Wloclawek
Zarejestrowany: 2007-08-01
Posty: 122
Punktów :   

Re: KONIEC ZADAN

WKURWIAM SIE BO PLACZECIE ZE PRZEZ 40 DNI NIE MOZECIE ZEBRAC 2 KK AA I 250 CBP. JA W TYDZIEN ZEBRALEM 17 KK AA I 3K CBP NA LUK A WY NIE MOZECIE TYLKO TYLU? ALE MNIE TO JUZ NIE OBCHODZI CHCIALEM DOBRZE, NIE WYSZLO NIESTETY. PIEKIELNY WOLAL SOBIE Z KLANU WYJSC BO  TO NOOB CO ZLOZYC SAM NIC NIE UMIE IDZIE NA LATWIZNE I WOLI NIE DAC NA ZADANIE! KTOS CHCE JESZCZE WYJSC BO MU SIE NIE PODOBA TO NIECH WYPIERDALA. JA NA SILE NIE TRZYMAM! ALE KONIEC POMOCY Z MOJEJ STRONY, ZA DUZO NA WAS STRACILEM A WY JAK SIE ODWDZIECZACIE?
A CO DO SPOILA - KAZDY DOBRY GRAS ZMA WLASNEGO SPOILA NA 40 LVL TO NIC TRUDNEGO WYEXPIC GO NA TEN LVL
KAZDY NOWI JEST NIE ZALICZANY DO ZADAN! WIEC GDZIE TU MASZ 41-60 OSOBY KTORE  SA JUZ MIESIAC?

Offline

 

#4 2007-12-16 20:55:32

QuenthelBaenre

Knight

3644973
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 159
Punktów :   

Re: KONIEC ZADAN

shaaman ma racje to samo bylo z harerem sam poubieral wiekszosc klanu ze swoich zapasow ale jak powiedzial o zadaniach to olewka(mowa o corsairs) no i jak tu ma byc dobrze .powiem tak to tylko gra liczy sie zabawa co za przyjemnosc jak ktos cie uzbroi ? to juz lepiej isc na hi-rate i sobie kupic taki sam efekt .ja mysle ze lepiej sie pomeczyc i byc dumnym z tego ze to co sie osiagnelo jest za sprawa wlasnej ciezkiej pracy i lekkiej pomocy klanu mowa tu o zadaniach poniewaz to wlasnie ukazuje czy ktos mysli tylko o sobie czy o swoich kolegach/kolezankach z klanu.skoro nie wykonujecie zadan to znaczy ze olewacie klan a to co shaaman wyznaczyl w zadankach to jest smiesznie malo ...na niskich lvlach slabo leci???? to zacznijcie wspolpracowac a nie narzekac bo to zaczyna byc zalosne koksacie ? to koksajcie w miejscach gdzie jest jakis sensowny drop poleci bron czy recka nie dla was ale komus w klanie moze sie przydac  nawet smieszne bronie c grade sie przydaja .ja mialem od zajebania subek bo sie nie moglem zdecydowac dobilem 60 lvl i nowa bralem ale koksalem na bazyliszkach gdzie exp sie wogole nie nadaje i z kazdej suby  oddawalem okolo 5-6 broni c albo szukalem pt do katek no ale jezeli kogos interesuje tylko wlasna postac  , wlasny zysk to po kiego wstepowac do klanu ?????????????


Were not here to compromise We are here to Terrorizeeeeeeee

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serenitynt.pun.pl www.ksmgora.pun.pl www.devils-team.pun.pl www.cs-gorlice.pun.pl www.gambit.pun.pl